Temetési időpontok

A BTI Temetkezési Divízió temetőiben megtartásra kerülő temetések időpontjai


Tájékoztatjuk Önöket, hogy a lista adatai tájékoztató jellegűek, változhatnak.

Kérjük tájékozódjanak a családnál, illetve a temetőirodákon!


 

Szeptember 26. (hétfő)

Temető Időpont Elhunyt neve Sírhelyszám
Erzsébeti temető 09:30 Kiss Lászlóné XVI/0/0/38
Erzsébeti temető 11:00 Balázs Sándor János 13/0/11/15
Erzsébeti temető 11:45 Zsiga Gyula XVI/0/0/164
Farkasréti temető 08:30 Szendi Istvánné 60-4/0/2/2
Farkasréti temető 09:45 Nagyné Marek Ilona 31/0/3/41
Farkasréti temető 10:30 Medek Gábor 60-8/0/1/553
Farkasréti temető 11:15 Varga Sándor Lajos 27-2/I/1/47
Farkasréti temető 12:00 Tősér János 7-9/0/1/47
Farkasréti temető 13:00 Karsai Imre 7-8/0/1/800
Farkasréti temető 13:45 Osztódi Imre N/0/0/214
Kispesti temető 09:00 Fischbein Nándor 49IIUK/0/1/42
Kispesti temető 09:45 Polgár Sándorné 49-1UK/0/1/10
Kispesti temető 10:30 Németh Józsefné 26/II/1/9
Óbudai temető 08:45 Nagy Jánosné Szóróparcella
Óbudai temető 09:30 Tollas Ferenc Szóróparcella
Óbudai temető 10:15 Komócsin Jánosné Szóróparcella
Óbudai temető 11:00 Kovács Gáspár Szóróparcella
Óbudai temető 11:45 Béres Benő Szóróparcella
Óbudai temető 12:00 Vojkovics Lászlóné Szóróparcella
Óbudai temető 13:15 Király Gézáné Szóróparcella
Óbudai temető 14:00 Gecsey Mihályné Szóróparcella
Rákospalotai temető 12:45 Tátrai Ferencné 26-02-C/VI/0/16
Rákospalotai temető 13:30 Krpánné Demjén Mária Etelka 16-M/0/3/17
Rákospalotai temető 14:15 Horváth Balázs 16-US/III/0/31-A
Új köztemető 09:00 Véghelyi Árpádné 157/IX/1/41
Új köztemető 09:00 Nagy Árpád Zoltán 76-U/0/0/309
Új köztemető 09:00 Kovács László Szóróparcella
Új köztemető 09:45 Kajli Béla Szóróparcella
Új köztemető 10:00 Tamás Ferenc 112/I/22/16
Új köztemető 10:00 Paulovics János X-XI/0/0/36
Új köztemető 10:30 Pataky Istvánné Szóróparcella
Új köztemető 11:00 Bozó Antal 68-05-09/0/1/465
Új köztemető 11:15 Kálmán Kálmán Károlyné Szóróparcella
Új köztemető 12:00 Vári Pálné 95/0/1-A/44
Új köztemető 12:00 Eszlári Miklósné Szóróparcella
Új köztemető 12:45 Kugli Lászlóné Szóróparcella
Új köztemető 13:30 Szebényi Judit Szóróparcella
Új köztemető 14:00 Vörös István 2/IV/1/99
Új köztemető 14:00 Bata János 53-01-03/0/0/24
Új köztemető 14:15 Fehér Károly Szóróparcella
Csömöri Sírkert 10:00 Lázár Jánosné Szóróparcella
Csömöri Sírkert 11:30 Muri András János Szóróparcella
Lőrinci temető 09:45 Erdőfi Kálmán István 6/0/24/16
Lőrinci temető 10:30 Kiss-Leizerné Pintér Erika Margit 600/0/0/12-13
Lőrinci temető 11:15 Ambrus József Jánosné 601/0/0/713-714

Szeptember 27. (kedd)

Temető Időpont Elhunyt neve Sírhelyszám
Budafoki temető 11:00 Pucsera Zoltánné 18/0/1/5
Budafoki temető 12:00 Novák Jánosné 20/0/1/71
Budafoki temető 13:00 Hévei László 22/0/1/91
Farkasréti temető 08:30 Telekes György 21-2/0/2/153
Farkasréti temető 09:00 Nagybákay Péterné dr. 60-8/0/1/166
Farkasréti temető 10:30 Nagy Lajosné 2/0/1/347
Farkasréti temető 11:15 Király Ferenc Gyula 2-8/0/1/264
Farkasréti temető 12:00 Füzesi Géza N/0/0/3041
Farkasréti temető 12:45 Kóródi József Dr. 60-X/0/0/58
Kispesti öreg temető 12:30 Unatényi József 5/III/K/4
Lőrinci temető 12:00 Czakó Lenke 32/0/1/101-102
Megyeri temető 09:00 Ágai Emil Sándor 32-U/I/0/33
Megyeri temető 09:45 Tóth Mihály 6205/XII/0/36
Megyeri temető 10:30 Hernádi László Antal 46-A/0/1/43
Megyeri temető 11:15 Somogyi Mihályné 7005/XIX/0/5
Megyeri temető 12:00 Lévai Károlyné 65/0/1/630
Megyeri temető 14:00 Szécsényi Sándorné 12/0/1/298
Megyeri temető 15:30 Csóka Lajos 28/0/1-A/39-40
Óbudai temető 08:45 Hersics Erzsébet Rozália Szóróparcella
Óbudai temető 09:30 Jakab Andrásné Szóróparcella
Óbudai temető 10:15 Baranyi Mária Szóróparcella
Óbudai temető 11:00 Balogh Zoltánné Dr Szóróparcella
Óbudai temető 11:45 Kánya Ferencné Szóróparcella
Óbudai temető 12:30 Brand Tamás Gyula Szóróparcella
Óbudai temető 13:15 Arnold Csaba György dr. Szóróparcella
Óbudai temető 14:00 Áts László Zoltán Szóróparcella
Óbudai temető 14:45 Polyák Gábor Szóróparcella
Tamás utcai temető 10:00 Kiss József 002/00/09/14
Új köztemető 08:15 Balkó Károly Szóróparcella
Új köztemető 09:00 Varga Lajosné Szóróparcella
Új köztemető 09:45 Kálmán Irén Szóróparcella
Új köztemető 10:30 Farkasné Orosz Mária Szóróparcella
Új köztemető 10:45 Bolehowszky Pál László 214/I/20/21
Új köztemető 11:15 Nagy Lászlóné Szóróparcella
Új köztemető 11:45 Turmely Pálné 23/0/1/3-4
Új köztemető 11:45 Horlai Györgyné U/0/0/17420
Új köztemető 11:45 Barkóczy Oszkárné 75/I/1/411
Új köztemető 12:00 Szalontai Rezsőné Szóróparcella
Új köztemető 12:45 Egyed Márta Szóróparcella
Új köztemető 13:30 Ádám Pál Szóróparcella
Új köztemető 14:15 Balogh Józsefné Szóróparcella
Új köztemető 15:00 Hartmann Mihályné Szóróparcella

Szeptember 28. (szerda)

Temető Időpont Elhunyt neve Sírhelyszám
Angeli úti temető 11:15 Kredits Emese 10/II/1/15
Angeli úti temető 12:30 Bocskor Piroska 14/0/5/133
Cinkotai temető 09:30 Simonetz József Ravatalozás
Cinkotai temető 11:30 Gaiger György István 28/U/13/23
Cinkotai temető 12:30 Kiss István 4-A/0/1/110
Csepeli temető 08:00 Tapodiné Tasi Éva VII/0/0/142
Csepeli temető 09:00 Horváth Józsefné 1/II/1/41
Csepeli temető 09:45 Kovács Józsefné 44/0/3/58
Csepeli temető 10:30 Debreczeni György 1/I/1/41
Csepeli temető 11:15 Kassai József VII/0/0/183
Csepeli temető 13:15 Varga Sándor 19/VII/1/4
Erzsébeti temető 09:00 Sipeki Józsefné 13/0/24/21
Erzsébeti temető 09:45 Katona Ernőné 34/0/7/2-3
Erzsébeti temető 10:30 Sipos Lászlóné H/0/0/281
Erzsébeti temető 11:15 Flak Ferencné 80-1/I/1/10
Erzsébeti temető 13:15 Spurni János 11/II/1/34
Farkasréti temető 10:00 Őri Jánosné UJ19/0/3/39
Farkasréti temető 11:00 Szentágotai László UJ23/0/11/8
Farkasréti temető 12:00 Pekáry Attila Róbert UJ17/0/2/61
Farkasréti temető 13:00 Nagy Éva UJ15/0/17/7
Kispesti temető 09:45 Zsombori Judit 34-U/I/1/9
Kispesti temető 10:30 Andrási Lajos 19-C/0/1/9
Kispesti temető 11:15 Nagy Horváth István 9/IV/1/5
Lőrinci temető 09:45 Léber Károly Béla 66/V/1/7
Lőrinci temető 10:30 Rózsavölgyiné Mohl Éva 56/V/1/46
Lőrinci temető 11:15 Huszár Imréné 8/VII/1/3
Megyeri temető 09:00 Csabai Zoltán 7005/XXI/0/13
Megyeri temető 09:45 Bondár Károlyné 7005/IV/0/4
Megyeri temető 10:30 Őri István János 17/0/17/11
Megyeri temető 11:15 Lebics Anita 2602-1/0/1/851
Megyeri temető 12:00 Pelle Gábor 35/0/11/9
Megyeri temető 12:45 Nagy Tibor 2606/0/3/4
Megyeri temető 13:30 Benkei Balázs 2601/0/1/103
Óbudai temető 09:00 Beszterczey Péter 28/XIX/0/1
Óbudai temető 10:00 Csampisz László 26/8/KV/25
Óbudai temető 11:00 Kalász Lajos 11-4/0/6/25
Óbudai temető 12:00 Soós Pálné 18/XIV/0/12
Óbudai temető 13:00 Horváth Imre Sándorné 34/0/0/359
Rákospalotai temető 11:45 Nagy Eszter Ágnes Mária 27/0/8/12
Új köztemető 08:15 Szalay Sándor Szóróparcella
Új köztemető 09:00 Schubert András Szóróparcella
Új köztemető 09:45 Pálinkás Ferenc 113-1/0/48/4
Új köztemető 09:45 Rab István Szóróparcella
Új köztemető 10:30 Lövei Lajosné Szóróparcella
Új köztemető 10:45 Bodóné Sándor Lívia U/0/0/29-30
Új köztemető 10:45 Kotnyek Mária Magdolna 141/IV/1/15
Új köztemető 11:15 Laczkó Sándor Szóróparcella
Új köztemető 11:45 Németh Károlyné 57/XIV/1/17
Új köztemető 12:45 Soós Lászlóné 110/I/12/8
Új köztemető 12:45 Gonda András Szóróparcella
Új köztemető 13:15 Magyari István 20/0/3/41
Új köztemető 13:30 Margitai Zoltán Szóróparcella
Új köztemető 14:00 Honfi Tivadarné 46/II/1/85
Új köztemető 14:15 Ötvös Attila Szóróparcella
Új köztemető 14:30 Varga Jánosné 140/III/29/14
Új köztemető 15:00 Dobi Károlyné Szóróparcella

Szeptember 29. (csütörtök)

Temető Időpont Elhunyt neve Sírhelyszám
Budafoki temető 11:00 Kovács Zoltánné 2/0/8/1
Csömöri Sírkert 13:00 Thuránszky Csilla Szóróparcella
Farkasréti temető 08:30 Nagyné Tóth Ágnes DD/0/0/705
Farkasréti temető 09:00 Balogh Frigyes Attila 7-A/0/24/10
Farkasréti temető 09:45 Szatmári Tamásné 941-1/0/0/35
Farkasréti temető 10:30 Molnár Józsefné 27-1/X/1/56
Farkasréti temető 11:15 Guruczi Imre 60-8/0/1/123
Farkasréti temető 12:00 Bajka Imre CC/0/0/538
Farkasréti temető 12:45 Tóth Béláné 22/0/6/82
Óbudai temető 08:30 Mészárosné Borók Veronika 3/0/0/XI-558
Óbudai temető 09:00 Vágvölgyiné Bálint Tímea 1/0/1/167-168
Óbudai temető 10:00 Wichnalek Károly 30/IV/0/17
Óbudai temető 11:00 Lepsics Jánosné 36/0/1/885
Óbudai temető 12:00 Fehér Imréné 19/0/0/19-48
Óbudai temető 13:00 Gál Andor Béla Dr. 25/0/0/83
Óbudai temető 14:00 Borza József 35/0/1/1047
Rákospalotai temető 09:45 Édenné Nyirádi Mária Anna 19/III/0/37
Rákospalotai temető 10:30 Fésüs Károly 12/0/16/27
Rákospalotai temető 11:15 Héjjasné Simon Katalin 67/IV/0/6
Rákospalotai temető 12:00 Izsold Tamás Pál 77-US/VII/0/1
Rákospalotai temető 12:45 Klézli Istvánné 3-K/0/1/61
Új köztemető 08:15 Zoltai Sándorné Szóróparcella
Új köztemető 09:00 Dudás Ferencné Szóróparcella
Új köztemető 09:45 Puska Gézáné X-VI/0/0/52
Új köztemető 09:45 Bruder Mihály János Szóróparcella
Új köztemető 10:45 Eszter István U/0/0/253-254
Új köztemető 10:45 Balázs Ferencné 43/0/2/66
Új köztemető 11:15 Ferenczi László Szóróparcella
Új köztemető 11:45 Kézeli Pál U/0/0/712
Új köztemető 11:45 Hoffer László 12/I/6/6
Új köztemető 12:00 Kovács Ferenc Szóróparcella
Új köztemető 12:45 Fiantók László János 107/IV/1/48
Új köztemető 12:45 Falk Zsigmond U/0/0/4959-4960
Új köztemető 12:45 Dul Kálmán Szóróparcella
Új köztemető 13:30 Király Bernát Szóróparcella
Új köztemető 14:15 Ploder János Benedek Szóróparcella
Új köztemető 15:00 Pákozdi Tibor János Szóróparcella

Szeptember 30. (péntek)

Temető Időpont Elhunyt neve Sírhelyszám
Budafoki temető 11:00 Békési Zoltán György 1/0/18/12
Cinkotai temető 08:30 Barta Zoltán 6/3/IV/237
Cinkotai temető 09:30 Hegedüs Imre 1/0/30/6
Cinkotai temető 10:30 Bessenyei Lajos 7/0/1/247-248
Cinkotai temető 11:30 Orosz László 17/IV/1/33
Cinkotai temető 12:30 Bakos Jánosné 26/II/1/9-10
Cinkotai temető 13:30 Mező Ferenc 35/I/1/1
Csepeli temető 08:00 Fekete Gábor VII/0/0/190
Csepeli temető 09:00 Szabó József 1/V/1/39
Csepeli temető 09:45 Mendrey Vilmos György 24/V/1/25
Csepeli temető 10:30 Csincsák Istvánné 36/IV/1/20
Csepeli temető 11:15 Csipán Sándor JO-KRS/0/1/194
Csepeli temető 12:15 Ottó Gáborné dr. BM-KRS/0/1/3
Erzsébeti temető 09:00 Szabó Imréné 49/IX/1/33
Erzsébeti temető 09:45 Dankó Béláné 60/I/1/15
Erzsébeti temető 10:30 Háda László 80-1/I/1/19
Erzsébeti temető 11:15 Wasch Sándor 31-HN/0/1/124
Erzsébeti temető 12:15 Szabó Béláné 34/0/1/70-71
Farkasréti temető 09:00 Molnár Lászlóné 40/0/0/1
Farkasréti temető 10:30 Lukács András József 35/VIII/1/8
Farkasréti temető 11:15 Török Gábor Béla Dr 11-1/0/1/144
Farkasréti temető 12:00 Szőke Györgyné 47-2/0/1/15
Farkasréti temető 12:45 Szűts Zoltán 31/0/3/70
Kispesti temető 09:00 Jámbor Attiláné 18-U/0/1/88
Kispesti temető 09:45 Kollár Lajos Kálmánné C1/0/0/934
Kispesti temető 10:30 Topor Istvánné 65/V/1/8
Kispesti temető 11:15 Szecsey Lajosné 24-U/II/1/51
Lőrinci temető 09:00 Ozoroczky Imréné 21/0/1/175
Lőrinci temető 09:45 Simon Tiborné 49/X/1/18
Lőrinci temető 10:30 Kutyik József 7/I/1/19-20
Lőrinci temető 11:15 Kiss Tamás 5B/X/1/17-18
Lőrinci temető 12:15 Herczku Gyuláné 57/II/1/47
Megyeri temető 09:00 Kiss Szőke Jolán 60101/0/1/1498
Megyeri temető 09:45 Matcákné Lieb Katalin 6205/XIII/0/12
Megyeri temető 10:30 Kacsuk Sándorné 1308/0/1/51
Megyeri temető 11:15 Tóth László János 36/0/12/14
Megyeri temető 14:00 Lévai Szabolcs 38/II/0/11
Óbudai temető 08:30 Barna Lajosné 3/0/0/156
Óbudai temető 09:00 Ördögh Ferencné 3/0/0/1082
Óbudai temető 10:00 Nagy-Varga Dénes Györgyné 18/0/0/13SB
Óbudai temető 11:00 Havasi György István 3/0/0/1227
Óbudai temető 12:00 Szabó János 9/IX/0/12
Rákospalotai temető 09:45 Turcsány Ferenc 14/0/3/66
Rákospalotai temető 10:30 Horváth László Róbertné 26-01/II/0/15
Rákospalotai temető 11:15 Vén János 15/0/2/25
Rákospalotai temető 12:00 Altmanné Dani Gyöngyi Mária 60/0/1/359-360
Tamás utcai temető 09:00 Ráduly Levente 11/00/06/02
Új köztemető 08:15 Lendvai Klára Judit Szóróparcella
Új köztemető 09:00 Horváth János 38-1/0/0/154
Új köztemető 09:00 Balázs Attila 39-1/0/0/7
Új köztemető 09:00 Gyuris Antal Lászlóné 39-1/0/0/27
Új köztemető 09:00 Kovács Imre István Szóróparcella
Új köztemető 09:45 Kozma Sándor 140/II/26/13
Új köztemető 09:45 Nagy Andrásné Szóróparcella
Új köztemető 10:30 Tichy Ferenc György Szóróparcella
Új köztemető 10:45 Benke Attila 17/VI/1/56
Új köztemető 10:45 Juhász Károly 68-10-08/0/1/30
Új köztemető 10:45 Dömötör Ambrusné 35/XI/14/8
Új köztemető 11:15 Nagy János Győzőné Szóróparcella
Új köztemető 11:45 Drégely Tibor Zsigmond Dr. 76/I/1/33
Új köztemető 11:45 Tófalvi György József Ravatalozás
Új köztemető 12:00 Andristyák József Árpád Szóróparcella
Új köztemető 12:45 Mirák József 115/IX/1/65
Új köztemető 12:45 Nemes Aranka Rebeka Szóróparcella
Új köztemető 13:30 Gutt János Szóróparcella
Új köztemető 14:00 Adorján Györgyné 46/I/1/167
Új köztemető 14:15 Kun Andorné Szóróparcella
Új köztemető 15:00 SZABÓ VINCE Szóróparcella